Давно шукали місце під Одесою, де можна відпочити спокійно і без суєти нічних дискотек. Також критерієм вибору місця був чистий і пустельний пляж. У розміщенні готелю «ЮНА» знайшли і те, й інше. Ідеально підходить для спокійного сімейного відпочинку з чистим повітрям, морем та пляжем. Також приємно здивувало наявність харчування в готелі і дуже на гідному рівні...
Олексій та Дар'я
Про готель дізналися випадково від знайомих і раніше не чули про такий курорт. Виявилося, що місце розташування ближче до Одеси ніж, наприклад, Грибівка та Затока. Сам готель дуже сподобався. Відпочивали з дружиною та дітьми. Так як в апартаментах повністю обладнана кухня комфортно відпочивати навіть із маленькою дитиною. Для дітей, до речі, змогли замовити спеціальне харчування. На подвір'ї є дитячий майданчик.
Саша та Альона
Перше, що хочу відзначити - готель дуже гідного рівня для регіону Одеси. Тому що ми з чоловіком заїхали відразу після відкриття практично першими змогли повністю насолодитися свіжим ремонтом. У номері сподобалося все - чудове дизайнерське рішення, дорога якісна сантехніка та ідеальна чистота. Дуже зручна кухня та балкон з видом на море. Ми ще оцінили чудову терасу для засмаги – було кілька вітряних днів і ми могли прямо не виходячи за територію готелю засмагати у затишку...
Міла
